Seko mums draugos!
Seko mums facebook!
Seko mums twitter!

Board of European Students of Tehnology

Ko nozīmē BEST?

BEST-Riga ir Eiropas tehnisko studentu organizācijas BEST (Board of European Students of Technology) lokālā grupa Rīgā. BEST darbojas 96 universitātēs 33 Eiropas valstīs. BEST ir bezpeļņas nepolitiska organizācija.

Ko BEST piedāvā?

Iespēju tehnisko specialitāšu studentiem pilnveidot sevi, paplašināt zināšanas un pieredzi starptautiskā līmenī.

«Learning makes the master» - studentiem ir iespēja satikt citu Eiropas valstu studentus, dalīties pieredzē, iegūt jaunas zināšanas, piedaloties akadēmiskajos kursos, internacionālajās inženieru sacensībās, izklaides vai kultūras pasākumos dažādās Eiropas valstīs.

Nozīmīga loma BEST ir sadarbības partneriem - dažādi starptautiski uzņēmumi, kas piedāvā gan darba, gan prakses iespējas studentiem visdažādākajās Eiropas valstīs. Studentiem ir iespēja veidot starptautisku karjeru.

Ko dara BEST-Riga?

BEST-Riga reizi gadā rīko kursus vai internacionālās inženieru sacensības citu Eiropas valstu studentiem. Tas nozīmē, ka pie mums uz Latviju atbrauc vairāk kā 20 studenti no citām Eiropas valstīm, kuriem ir iespēja iepazīties ar mūsu universitāti, Latviju, iegūt jaunas zināšanas un draugus.

system/application/uploads/image/bildes_rakstos/LBG Riga bilde.jpg

Par BEST-Riga tradīciju kļuvusi arī EBEC Riga organizēšana. Sacensības parasti notiek februārī un ilgst vienu dienu, turklāt neprasa no dalībniekiem īpašas priekšzināšanas. Šogad sacensības norisināsies 1.martā, jau vienpadsmito reizi, turklāt abu kategoriju dalībniekiem būs iespēja cīnīties par ceļazīmi un EBEC Baltic.

Tāpat BEST-Riga biedri regulāri pārstāv mūsu organizāciju un universitāti reģionālajās un starptautiskajās BEST grupu sanāksmēs dažādās Eiropas valstīs.

Kā kļūt par BESTieti?

Ja Tev interesē BEST-Riga daudzveidīgo iespēju pasaule, esi laipni aicināts pievienoties draudzīgajam BEST-Riga biedru pulkam. Lai uzzinātu, kad notiks sēde, raksti mums uz info@best.rtu.lv

P.S. Vairāk info droši vari meklēt arī šeit