Seko mums draugos!
Seko mums facebook!
Seko mums twitter!

2012

RTU BEST Inženieru sacensības 2012 risinājās divās kategorijās:

Konstruēšana - šogad RTU BEST Inženieru Sacensību konstruēšanas kategorijas uzdevums tika izstrādāts sadarbībā ar SIA RE&RE. Studentiem piecu stundu laikā, strādājot komandā, četru cilvēku sastāvā, vajadzēja uzkonstruēt skatu platformu, kas spēj noturēt masu pēc iespējas lielākā attālumā no konstrukcijas atbalsta malējā punkta. Izstrādājot uzdevumu, bija jāiepērk zemes gabali būvdarbu veikšanai, jāplāno izmaksas, jāveido konstrukcijas dizains, jānosaka, cik lielu svaru konstrukcija spēs izturēt.

Situācijas analīze - Uzdevums tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar AS “Severstaļlat”. Komandām četru cilvēku sastāvā tika dotas piecas stundas laika, piekļuve interneta resursiem, kā arī dažādi papildus un vizuālās uzskates materiāli, lai atrisinātu problēmu - vertikālā stāvoklī piegādātu metāla ruļļu izkraušanu no vagona un novietošanu uzglabāšanai noliktavā horizontālā stāvoklī. Īpaša vērība komandām bija jāpievērš tam, lai savos risinājumos viņi būtu ievērojuši racionālu darba vides sistēmas organizēšanu jeb 5S sistēmu, tāpat svarīgi bija arī tehniskie un drošības aspekti. Kopumā uzdevuma risināšanā savus spēkus izmēģināja 13 komandas, no kurām viena bija arī vidusskolēnu komanda.

Šis bija pirmais gads, kad RTU BEST Inženieru Sacensībās piedalījās īpašo viesu komanda, kas bija komplektēta no sabiedrībā atpazīstamiem cilvēkiem!

 

« Atpakaļ uz albumiem