Seko mums draugos!
Seko mums facebook!
Seko mums twitter!

Informācija

 

 

EBEC Riga nav iedomājamas bez sadarbības ar uzņēmumiem, kuriem rūp Latvijas jauno inženieru nākotne, un atbalsta no Rīgas Tehniskās universitātes.

Sacensības ir projekts, ar kura palīdzību BEST-Riga nepārprotami realizē vienu no saviem galvenajiem darbības uzdevumiem – veidot saikni starp studentiem, universitāti un uzņēmumiem.

system/application/uploads/image/10590506_10152714346288413_1746934853099973578_n(1).jpg

Atsauksmes no 2015. gada EBEC Riga atbalstītājiem:

Inteliģento inženiertehnisko risinājumu uzņēmums FIMA jau trešo gadu atbalsta EBEC Riga ikgadējās jauno inženieru sacensības. Mēs patiesipriecājamies par BEST Riga aktivitātēm un neizsīkstošo entuziasmu veicinot tehnisko zinātņu popularizēšanu. Inženieru prāti veido lielu pievienoto vērtību Latvijas ekonomikai, tāpēc uzskatām par savu pienākumu atbalstīt šīs aktivitātes. Svarīgi, lai studiju procesā būtu pietiekami daudz praktisko uzdevumu, tāpēc mēs esam šeit un mēģinām parādīt inženierzinātņu radošo pusi, kas būs neatņemama sastāvdaļa reālā praksē. Paldies organizatoriem par neatlaidību un vēlmi pilnveidoties! Aicinām arī citus nozares uzņēmumus iesaistīties praktisko uzdevumu radīšanā un inženierzinātņu studentu atbalstā! 


Laura Geistarde – Šube
Mārketinga komunikācijas vadītāja
SIA Fima

 

 

Ja vēlies atbalstīt EBEC Riga, tad kontaktējies ar sacensību organizatoriem sūtot e-pastu ebec.riga@best.rtu.lv