Pasteidzies, jo pieteikšanās ātrums būs viens no diviem dalībnieku atlases kritērijiem! Otrs, protams, ir pareizas atbildes uz anketas jautājumiem!

Šobrīdi Sacensībām saņemti jau 87 dalībnieku pieteikumi. Un tā kā kopējais dalībnieku skaits ir ierobežots - 150 cilvēki, secinājumus izdari pats :)

Bet atceries - RTU Inženieru Sacensībās var piedalīties ikviens RTU students, neatkarīgi no fakultātes, kursa, vai kāda cita kritērija! Viss kas TEV jāizdara, lai piedalītos sacensībās, ir  jāaizpilda pieteikuma anketa!

Pasteidzies un līdz pat 24. februārim piesakies arī TU kādai no 2 Sacensību kategorijām - konstruēšanai vai situācijas analīzei!

14.02.2010.

No šodienas līdz 24. februārim tev ir iespēja pieteikties dalībai foršākajās topošajiem inženieriem domātajās sacensībās, kur tevi gaida azarts, āķīgi uzdevumi, jauni draugi un protams lieliskas balvas!

Tamdēļ pasteidzies un piesakies jau tagad, jo dalībnieku skaits ir ierobežots!

system/application/uploads/image/jaunumi/piesakies.JPG

Mēs tevi jau gaidam! ;)

08.02.2010.

BEST- Riga, kā Inženieru Sacensību organizatoriem, ir ļoti patīkami redzēt tik daudzus interesējamies par Sacensībām!

Un mums ir tas prieks paziņot, ka pieteikt savu (vai savas komandas) dalību RTU Inženieru Sacensībām varēs sākot jau ar nākamo pirmdienu – 8. februāri, aizpildot anketu tepat Sacensību mājaslapā! Pieteikties varēs līdz pat 24. februārim.

Tomēr atceries - dalībnieku skaits būs ierobežots: 150 cilvēki! Pasteidzies un esi pirmais!

Starp citu, RTU Inženieru Sacensības vari meklēt arī draugiem.lv Pasākumu sadaļā! Pastāsti arī saviem draugiem, ko tu darīsi 27. februārī :)

04.02.2010.