Prieks Tevi šeit redzēt! Vēl mazliet pacietības un drīz, 27.februārī jau notiks tik ilgi gaidītās RTU Inženieru Sacensības 2010!

Ja vēlies pieteikties sacensībām, vai arī nekad neesi par tām dzirdējis, tad esi nonācis īstajā vietā! Šeit tu varēsi uzzināt visu svarīgo informāciju par to, kas notiks 27.februārī, kā arī palūkoties uz iepriekšējo gadu sacensībām.

Ņem plānotāju un atzīmē tajā februāra pirmspēdējo dienu! Pačuksti draugiem darīt tāpat un kopā nākat izmēģināt spēkus kādā no sacensību kategorijām! Sīkāku informāciju par šīm lietām skaties tālāk! :)

Paldies, ka ielūkojies www.sacensibas.rtu.lv!

Uz tikšanos 27.februārī!

Tava sacensību organizatoru komanda

P.S. Mēs ne tikai aktīvi strādājam pie sacensību sagatavošanas, bet arī svinam svētkus!

system/application/uploads/image/jaunumi/BEST_Zsvetki.JPG

17.12.2009.

Šī gada 22.februārī jau 11. gadu pēc kārtas norisināsies EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru Sacensības, kas ir studentu organizācijas BEST-Riga organizēts projekts un ir veltīts tehnisko zinātņu studentu prasmju un teorētisko zināšanu pielietošanai praksē.

EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru Sacensības norisinās divās kategorijās – konstruēšanas un situācijas analīzes.. Šo sacensību ietvaros tiek organizētas arī RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensības, kuru mērķis ir veicināt Latvijas vidusskolēnu interesi studēt un darboties inženiertehniskajās un eksaktajās zinātnēs, kā arī veicināt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) atpazīstamību vidusskolēnu vidū. Divās atlases kārtās tiks izvēlētas 2 komandas jeb 8 Latvijas vidusskolu skolēni, kuriem būs iespēja klātienē piedalīties EBEC Riga.

Vairāk par studentu sacensībām ŠEIT, par skolēnu - ŠEIT.

2013.gada decembrī norisinājās RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensību pirmā kārta, kurā skolēniem bija jāatbild uz jautājumiem, saistītiem ar RTU, BEST-Riga un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju, kura jau 2. gadu pēc kārtas ir EBEC Riga patrons. 2014. gada 8. janvārī labāko atbilžu iesniedzēju komandām tika nosūtīts otrās kārtas uzdevums, kurā skolēniem jārod risinājums aktuālai problēmai – inovatīvas velosipēdu novietnes izveide universitātes teritorijā. Labāko skolēnu komandas tiks noskaidrotas jau janvāra beigās, kurām tad būs iespēja klātienē piedalīties EBEC Riga 2014.

Vairāk par BEST-Riga ŠEIT un BEST-Riga mājas lapā ŠEIT.

RTU BEST Inženieru Sacensību patrons: UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

01.01.1970.