system/application/uploads/image/jaunumi/Cover_2014_final.jpg

Vēl tikai līdz 21.februārim Tu varei paspēt pieteikties EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru Sacensībām!

Izveido 4 RTU studentu komandu un piesaki savu dalību konstruēšanas kategorijai ŠEIT un situācijas analīzes kategorijai ŠEIT!

Vairāk informācijas par pieteikšanos ŠEIT.

Piesakies tagad!

EBEC Riga 2014 partons: UNESCO LNK

18.02.2014.

Šis būs jau ceturtais gads, kopš EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru Sacensību ietvaros tiek organizētas RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensības.

Organizācija BEST-Riga kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu (RTU SP) 2013. gada decembrī rīkoja RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensību pieteikšanās pirmo kārtu, kurā vidusskolēniem bija jāatbild uz vairākiem jautājumiem, saistītiem ar organizatoriem un sacensību atbalstītājiem. 2014. gada janvārī norisinājās šo sacensību pieteikšanās otrā kārta, kurā pirmās kārtas uzvarētajiem bija iespēja parādīt savas inženieru spējas, risinot problēmsituāciju par inovatīvas velosipēdu novietnes izveidi universitātes teritorijā. Skolēni bija tiešām centušies un iesūtījuši kvalitatīvus video ar reāliem risinājumiem.

Februāra sākumā iespēju piedalīties sacensībās ieguva divas komandas, kuru risinājumi visvairāk atbilda vērtēšanas kritērijiem. Abas komandas, kurām būs iespēja piedalīties EBEC Riga 2014 un sacensties ar studentiem, ir Rīgas Klasiskās ģimnāzijas komanda „Trust me, I’m an engineer!” un Rēzeknes 3.vidusskolas komanda „Asfalta ieklājēji”.

Vēlam veiksmi topošajiem inženieriem sacensībās!

Atgādinām, ka studentu pieteikšanās turpinās līdz 21.februārim konstruēšanas kategorijai, aizpildot anketu ŠEIT, un situācijas analīzes kategorijai, aizpildot anketu ŠEIT, kā arī to, ka šogad sacensības norisināsies 1.martā!

Sacensību atbalstītāji: A/S “Severstaļlat”, Red Bull”, SIA “Pērnes L”, Jaunais Rīgas Teātris, Z/S “Rūķīšu tēja”.

RTU BEST Inženieru Sacensību patrons: UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

10.02.2014.

Arī Tu jūti sevī vēlmi konstruēt, risināt, uzvarēt, vai ne?

Tad mums ir lieliska ziņa. Tas brīdis ir pienācis!

Piesakies un piedalies EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru Sacensībās, kas 1. martā norisināsies RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1!

Tu varēsi pierādīt sevi, attīstīt praktiskās zināšanas un iemaņas, spēju strādāt komandā, kā arī iegūt vērtīgas balvas un iespēju piedalīties un pārstāvēt Rīgas Tehnisko universitāti Baltijas Inženieru Sacensībās EBEC Baltic!

Lai pieteiktos, Tev jāizveido 4 erudītu RTU studentu komanda un līdz 21. februārim jāatbild uz anketas jautājumiem. Saite uz konstruēšanas pieteikuma anketu ŠEIT, uz situācijas analīzes – ŠEIT.

Plašāka informācija par pieteikšanās kārtību aplūkojama ŠEIT. Aizpildot anketu, esi rūpīgs un aizpildi visus nepieciešamos lauciņus, kā arī atceries, ka dalībnieku skaits ir ierobežots – 25 komandas Konstruēšanas kategorijā un 13 komandas Situācijas analīzes kategorijā.

Izmanto iespēju!

EBEC Riga 2014 jeb RTU BEST Inženieru sacensības (European BEST Engineering Competition Riga) ir projekts, kuru jau 11. gadu organizē Eiropas studentu organizācijas BEST (Board of European Students of Technology) lokālās grupas BEST-Riga biedri, 45 aktīvi un radoši RTU studenti. BEST Eiropā darbojas jau 25 gadus, lai tehnisko zinātņu studentiem sniegtu iespēju pilnveidoties, paplašināt zināšanas un pieredzi starptautiskā līmenī.

RTU BEST Inženieru Sacensību patrons: UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

28.01.2014.