Seko mums draugos!
Seko mums facebook!
Seko mums twitter!

EBEC Riga

EBEC Riga ir kļuvušas par neatņemamu studentu dzīves notikumu, kas kopš 2004. gada pulcē arvien vairāk un vairāk dalībnieku! Šogad Tu vari būt viens no viņiem!


Trīspadsmitās EBEC Riga sacensības notiks 2015. gada 5.decembrī Kaļķu ielā 1.


Kā jau katru gadu darbība notiks 2 kategorijās – Konstruēšanā un situācijas analīzē. Izvēlies, kura kategorija Tev labāk patīk un piesakies – būs interesanti!
Abās Sacensību kategorijās piedalās komanda 4 cilvēku sastāvā.
EBEC Riga ir pirmais līmenis Eiropas BEST inženieru sacensību piramīdā.  Piesakies, un varbūt tieši Tu būsi starp uzvarētājiem, kas pavasarī piedalīsies EBEC Baltic Kaunas un pēc tam vasarā dosies uz EBEC Final 2016 Belgrade, Sērbijā, lai cīnītos par labāka Eiropas inženiera statusu!

system/application/uploads/file/ebec-piramida(1).jpg

 

KATEGORIJAS

Tev ir lieliska iespēja izvēlēties starp divām kategorijām! Izlasi aprakstu un izlem, kura sirdij un prātam tīkamāka. 


Konstruēšana (Team Design) - izmantojot piedāvātos materiālus, fizikas likumus un loģisko domāšanu, komanda noteiktā laika posmā konstruē ierīci, kas veiks konkrētu uzdevumu. Komandai būs gan jāplāno savs darba laiks, gan resursu izmantošana, gan jāprezentē uzkonstruētā ierīce. Šī ir Tava kategorija, ja vēlies radīt jaunas lietas, izbaudīt sacensību garu un strādāt komandā!


Situācijas analīze (Case study) - komandai tiek dots problēmas apraksts, kam jāatrod risinājums. Tiks vērtēta gan risinājuma oriģinalitāte, gan iespējas ieviest risinājumu reālajā dzīvē. Šī ir tava kategorija, ja Tev patīk plānot un veidot dažādus projektus, izpaust savu radošo garu un strādāt komandā!

 


Ja Tev ir kādi jautājumi par sacensībām, droši raksti – ebec.riga@best.rtu.lv